ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору на посаду директора КУ «Одеська обласна філармонія»

20.01.2018 | 11:15

Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про культуру» 20 січня 2018 року оголосило конкурс на посаду директора комунальної установи «Одеська обласна філармонія».

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника управління із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

 - автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

- копію паспорта;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів  є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси або надаються до управління протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, e-mail cultura_region@odessa.gov.ua.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (документи приймаються до 18 лютого  2018 року включно).

1 березня  2018 року відбудеться перше засідання конкурсної комісії.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Довідки за телефонами 728-38-34, 722-04-15

 

Інформація про матеріально-технічну базу установи

Інформація про умови праці

Фінансова звітність