ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору на посаду директора комунальної установи «Одеський обласний центр болгарської культури в м. Болграді»

27.03.2018 | 16:06

Відповідно до Закону України «Про культуру» оголошено конкурс на посаду директора комунальної установи «Одеський обласний центр болгарської культури в м. Болграді».

Документи на участь у конкурсі приймаються з 28 березня 2018 року по 26 квітня 2018 року включно.

Початок формування конкурсної комісії з 28 березня 2018 року.

 Умови проведення конкурсу:  Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість. Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькими особами або членом сімї керівників органу управління.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, володіння державною мовою,  здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника управління із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

- автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

- копію паспорта;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми. 

 Перелік документів  є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси  управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини обласної державної адміністрації до 26 квітня 2018 року включно за адресою: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, e-mail cultura_region@odessa.gov.ua. 

Контактний телефон: 728-38-34, (097)535-02-94 Пухляр Олена Георгіївна.

7 травня  2018 року відбудеться перше засідання конкурсної комісії.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

 

Інформація про матеріально-технічну базу установи

Фінансова звітність

Умови праці (витяш з колективного договору)