Міністерство культури та інформаційної політики України оголосив конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку

09.09.2020 | 16:30

Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть  реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 827, оголошено конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку.

Для участі в конкурсному відборі заявник проєкту (центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку) має подати через онлайн-платформу sectoral.minregion.gov.ua відповідні документи (заявку на участь, інформаційну картку проекту та опис проекту, оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18 травня 2017 р. № 120 (у редакції наказу Мінрегіону від 15 квітня 2020 р. № 93) «Про затвердження Вимог до опису та інформаційної картки проекту регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу»).

Документи на участь у конкурсному відборі подаються виключно в електронному вигляді через зазначену онлайн-платформу до 17 год. 00 хв. 20 жовтня 2020 року включно.

Додаткову інформацію від Мінрегіону можна отримати: (044) 207-17-21;bondar@minregion.gov.ua, budykoo@minregion.gov.ua.