Масштабна екологічна акція "Міжнародний день чистих берегів"

11.08.2021 | 9:27

Рекреаційно-туристичний комплекс «БУДЖАК» у співпраці з Громадською організацією “Міжнародна фундація розвитку” ініціює екологічну акцію до Міжнародного дня чистих берегів, яка відбудеться 18 вересня 2021 року, та пропонує всіх небайдужих долучитись до її проведення. 

 Міжнародний день чистих берегів проводиться у треті вихідні вересня і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано в 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності. У зв’язку з цим, Громадською організацією «Міжнародна фундація розвитку» у співпраці з Рекреаційно-туристичним комплексом «БУДЖАК» та місцевими громадами, школами буде проведено еко-акцію для прибирання узбережжя Чорного моря в Одеській області, Вилківська ОТГ. До прибирання узбережжя планується долучити від 100 до 200 осіб. 

 Рекреаційно-туристичний комплекс «Буджак». Разом з нашими партнерами - ГО «Міжнародна фундація розвитку», благодійним фондом«Human», Приморським закладом загальної середньої освіти, а також за підтримки волонтерів з багатьох міст України, організовуємо екологічну акцію до Міжнародного дня чистих берегів, яка відбудеться 18-19 вересня 2021 року. Організація даної еко-акції має на меті сформувати екологічну свідомість населення та популяризацію еко-стилю життя, навчання дбайливому ставленню до довкілля та розумному використанню природних ресурсів. 

 Очікуваними результатами є залучення молоді до активного відпочинку, оздоровлення населення у природному середовищі, а також підвищення екологічної культури, направленої на збереження довкілля для майбутніх поколінь. 

 Детальна інформація за посиланням:

https://biggggidea.com/project/eko-aktsiya-do-mizhnarodnogo-dnya-chistih-beregiv-2021/?fbclid=IwAR3ao7tK8lLky_mnhxprAHTHZEEZ2BUQjKOMfKnep42QG_8TskOUz-aXQsg