12-й Одеський міжнародний кінофестиваль

11.08.2021 | 8:30

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме в Одесі з 14 по 21 серпня 2021 року. 

 Офіційна церемонія відкриття відбудеться 14 серпня в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

 Одеський міжнародний кінофестиваль був створений у 2010 році задля популяризації якісного інтелектуального кіно серед українських глядачів, а також з метою підтримки та розвитку українського кінематографа у країні та за кордоном. За роки свого існування фестивалю вдалося стати найяскравішою кіноподією літа в Україні, а також міцно закріпитися на світовій кіномапі. Одеський міжнародний кінофестиваль – головний фестиваль національного кіно. Саме на ОМКФ проходять прем’єри найбільш очікуваних національних фільмів, а також дебютують молоді таланти. У 2021 році Одеський міжнародний кінофестиваль приурочений до 30-річчя незалежності України з акцентом на національне кіно. Окрім того, ОМКФ є справжнім фестивалем прем’єр. 

У позаконкурсних програмах Одеського міжнародного кінофестивалю глядачі мають ексклюзивну можливість першими побачити міжнародні фестивальні хіти. Цього року урочиста церемонія закриття 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю вперше в історії відбудеться просто неба на Потьомкінських сходах, 21 серпня. 

Фільмом-закриттям 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю стане стрічка “Малюк” Чарлі Чапліна, якій цьогоріч виповнюється 100 років. Показ фільму відбудеться у супроводі симфонічного оркестру також на Потьомкінських сходах відразу після церемонії закриття.

 Більше інформації про фестиваль на сайті www.oiff.com.ua