Запрошуємо на 10-й обласний фестиваль літературно-музичних композицій, моновистав та читців «Співець українського слова»

05.03.2019 | 16:36

З метою прищеплення любові до художнього слова та української мови, розкриття літературної та авторської майстерності і сприяння розвитку талантів  6 березня 2019 року в приміщенні Одеського обласного театру юного глядача ім.Юрія Олеші відбудеться (вул. Грецька, 48-а) 10-й обласний фестиваль  літературно-музичних композицій,  моновистав та читців «Співець українського слова».

Фестиваль проводиться Одеським обласним центром української культури, за підтримки управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації,  з 2009 року.

Цього року у фестивалі братимуть участь більше 90 самодіяльні артистів з Березівського, Великомихайлівського, Лиманського, Любашівського, Миколаївського, Овідіопольського, Савранського, Саратського, Татарбунарського районів,  міст Ізмаїл, Одеса, Теплодар, Чорноморськ, Южне та Красносільської, Куяльницької,  Маяцької, Старокозацької об’єднаних територіальних громад. Найменшому учаснику 7 років, найстаршому - 80.

Початок фестивалю об 11-й годині.