Запрошення на презентацію роману Євгена Стеблівського «Генерал»

23.11.2018 | 14:47

14 грудня 2018 р., о 17-00, у відділі соціокультурної діяльності ООУНБ імені М.С. Грушевського (вул. Троїцька, 49/51) відбудеться презентація роману Євгена Стеблівського «Генерал». Продовження саги про звенигородський рід старого Конона в серії «Український бойовик». 

Перший роман серії «Звенигора. Шабля на комісара» – про російсько-українську війну 1917-1921 рр. Друга книжка «Кіборги. Сага про воїнів» – про війну на Донбасі. «Генерал. Пророцтво Юрка Тютюнника» - заключний в трилогії серії «Український бойовик» - видавництво Ярославів Вал.

Роман «Генерал» розкриває особистість видатного українського командарма Юрка Тютюнника, секрети його неймовірного порятунку від двох смертних вироків, запекла боротьба української та більшовицької розвідок, справжні причини грандіозного Григор′євського повстання – та прикрі помилки, які привели генерала до співпраці з Москвою і трагічного фіналу. На прикладі драматичної долі Тютюнника автор застерігає «не сперечатись з дияволом» – бо навіть суперечка з дияволом в релігії розцінюється, як великий гріх. З дияволом не можна вести ніяких перемовин, так само, як і з імперським злом – що особливо актуально для України сьогодні. В романі просліджується і маловідомий досі «ірландський слід» в українській революції. Адже маленька і безстрашна Ірландія одночасно з Україною піднялася на війну за свободу в 1916-1919 рр. – і виграла її у могутньої Британської імперії. 

Це захоплива історія про трагічне переплетіння боротьби, кохання і смерті.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!_____

Одеська обласна універсальна наукова
бібліотека ім. М.С. Грушевського
вул. Троїцька, 49/51, Одеса, 65045 
Громадська організація «ШБГ «ШТОРМ»» тел.: (048) 788 98 09, (098) 360 82 8