Запрошення на прес-конференцію для представників ЗМІ та усіх, хто любить театр

12.10.2018 | 10:48

 

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх, хто любить театр

 на прес-конференцію, яка відбудеться 16 жовтня 2018 р.

з 13:00 до 13:30 в Одеському ТЮГу (вул. Грецька, 48-а)

Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші спільно з Продюсерським центром OpenDoors за підтримки Українського культурного фонду та при сприянні Управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міжрегіонального відділення Національної спілки театральних діячів України  з 16 по 21 жовтня 2018 року проводять Міжнародну лабораторію для молодих режисерів «Відкриті Двері» в м. Одесі. 

Цілі та завдання Міжнародної лабораторії: залучення молодих режисерів із різних країн до роботи в театрах України; розширення репертуару театрів України (в тому числі, працюючих для дітей та юнацтва) виставами української класики та сучасної драматургії; встановленні міжнародних зв`язків.

Учасники прес-конференції - молоді режисери – фіналісти Міжнародного конкурсу з Білорусі, України та Естонії. На конкурс було отримано тридцять заявок. Експертна Рада відібрала п’ять фіналістів, які запрошені до Одеси для участі у лабораторії: Олександра Баркара, Янику Коппел, Анастасію Лаптінську, Анну Мотику, Богдану Орлеанову.

Запрошені режисери з 16 по 20 жовтня працюватимуть з акторами Одеського ТЮГу та інш. театрів міста. Вони повинні поставити 30-хвилинний ескіз майбутньої передбачуваної постановки. 21-го жовтня з 15:00 до 18:00 планується відкритий для глядачів перегляд постановочних ескізів. Після обговорення, Експертна Рада відбере переможця (ів), якому надається право постановки в Одеському ТЮГу та в інших театрах.

Попередня реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLftTXL3upGqyIaTs-FjW_Ejo__1if_U7j6CVplB7_0C8O7w/viewform

 

Контакти:   

Fb: @ Одесский театр юного зрителя им. Юрия Олеши

Fb: @International Theatre Labs Open Doors

Fb: @ Продюсерский центр OpenDoors