Виставка "Архітектурно-художній образ міста"

12.09.2018 | 9:12

14 вересня 2018 року о 15.00 Одеський обласний центр української культури спільно  з Одеською державною академією будівництва та архітектури відкриває виставку робіт студентів Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури «Архітектурно-художній образ міста», присвячену Дню міста.

На виставці представлено графічні роботи студентів в техніці акварель, гуаш, пастель та ін., що найкраще відображають наше славетне місто.

За традицією студенти-архітектори створюють архітектурні композиції в жанрі міського пейзажу, вивчаючи історичні пам’ятки архітектурної спадщини міста, парки та сквери, перспективи вулиць, старі куточки міста, храми, монастирі, морські порти, вокзали, яхт-клуб та ін.

Велика науково-творча робота проводиться зі студентами за різними напрямами вивчення, розвитку вмінь та навичок художньої підготовки майбутніх архітекторів, розкриття їх творчого потенціалу: пошук нових можливостей в архітектурній графіці, дизайні. Вчаться виконувати начерки, замальовки, ескізи як матеріал, що допомагає майбутньому архітектору в його творчій роботі.

Також з 2014 року Архітектурно-художній інститут ОДАБА співпрацює з культурною асоціацією м. Асколі-Пічено (Італія), що дає змогу нашим студентам не тільки відвідати цю чудову країну, але й брати участь в пленерах, виставках, воркшопах, семінарах. Мета програми - знайомство з культурною та архітектурною спадщиною Італії. Знайомство студентів з архітектурними пам'ятками та історичними місцями, відвідування художніх музеїв та виставок. У період поїздки студенти знайомляться з архітектурою італійських міст та виконують замальовки та етюди з натури.

І сьогодні на виставці представлено також роботи студентів, виконаних під час пленерної подорожі.

Запрошуємо всіх до виставкової зали Одеського обласного центру української культури за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20.

Виставка працюватиме до 21 вересня щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 17.00, тел. для довідок: 760-19-26. Вхід вільний.