Відбулось засідання круглого столу з питань становища ромських жінок в Україні

12.11.2018 | 14:22

9 листопада 2018 року в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему «Використання рекомендацій та заключних зауважень до восьмої періодичної доповіді з виконання Конвенції про ліквідацію усіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) для підсилення адвокації на місцевому рівні в інтересах захисту ромських жінок». Ініціатором заходу стала Міжнародна благодійна організація Ромський жіночий фонд «Чіріклі» (голова – Юлія Кондур). В роботі «круглого столу» брали участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області, Одеського обласного центру зайнятості, Одеського обласного товариства «Романі Збора», Благодійного фонду «Планета добрих людей», громадської організації «Правозахисний ромський центр».

З презентацією «Інформаційне повідомлення щодо становища ромських жінок в Україні для розгляду Комітетом з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок» виступила Юлія Лісова – адвокат та член правління громадської організації «Правозахисний ромський центр».

Учасники «круглого столу» обговорили шляхи та методи вдосконалення Стратегії інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року на загальнодержавному та регіональному рівнях, а також обмінялися думками щодо планів заходів на 2019 рік.