В Одесі пройшов круглий стіл "Крос-культурні комунікації в професійній сфері"

02.10.2019 | 12:45

30 вересня 2019 року в м. Одеса було проведено засідання «круглого столу» з нагоди 10-річчя громадської організації «Асоціація перекладачів та філологів» та з 20-річчя Ради представників національно-культурних товариств Одеської області на тему «Крос-культурні комунікації в професійній сфері».

Участь у роботі «круглого столу» взяли представники Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини обласної державної адміністрації, голови національно-культурних товариств Одеської області, що входять до складу Ради представників національно культурних товариств Одеської області, голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України, президент Національної туристичної організації України, науковці, представники громадськості та засобів масової інформації.

В ході дискусій учасниками «круглого столу» були висловлені пропозиції щодо основних напрямів подальшого вдосконалення крос-культурних комунікацій в професійній сфері та розвитку перекладницьких послуг в Україні.