Про премії Міністерства культури України в галузі музичного та хореографічного мистецтва

14.11.2018 | 9:49

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 84 «Про премії за досягнення у сфері культури і мистецтва» Міністерство культури України щороку присуджує наступні премії:

  • премія імені Б. М. Лятошинського - за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості;
  • премія імені Л. М. Ревуцького - за досягнення молодих композиторів і виконавців у сфері професійного композиторського та виконавського мистецтв;
  • премія імені М. В. Лисенка - за видатні досягнення у сфері музичного мистецтва та мистецтвознавства;
  • премія імені А. Ф. Шекери - за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва;
  • премія імені В. С. Косенка - за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості для дітей та юнацтва.

Положення про зазначені мистецькі премії, а також актуальна інформація щодо їх присудження, регулярно публікується на офіційному веб-сайті Мінкультури в рубриці «Премії за досягнення у сфері культури і мистецтва» підрубриці «Премії у галузі музичного та хореографічного мистецтва».

Мінкультури оголосило конкурс на здобуття у 2019 році премії імені Б. М. Лятошинського (кінцевий строк приймання документів на здобуття Премії - 3 грудня 2018 року) та премії імені Л.М.Ревуцького (кінцевий строк примання документів на здобуття премії - 2 січня 2019 року).

Умови та порядок подачі документів на здобуття Премій розміщені на офіційному веб-сайті Мінкультури в рубриці "Премії за досягення у сфері культури і мистецтва".