Презентація української громади Північної Добруджі

11.09.2019 | 16:13

12 вересня о 13.00 за підтримки Генерального консульства Румунії в Одесі та Союзу українців Румунії у приміщенні Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера 13) відбудеться презентація української громади Північної Добруджі (Румунія).

Метою презентації є ознайомлення громадськості Одеси й області з сучасним станом української громади, її ролі у розвитку економічних і культурних зв’язків України і Румунії, заохочення потенційних учасників до співпраці з українцями за кордоном.

Під час презентації обговорюватимуться питання історії і розвитку культури українців за Дунаєм. Результати наукової і просвітницької роботи за період з 1999 року будуть представлені на виставці наукових і науково популярних видань українських і румунських дослідників, а також у фотовиставці «Українська громада Північної Добруджі (Румунія). 

Учасники презентації обміняються думками щодо урізноманітнення форм роботи для укріплення ідентичності української громади, підвищення  її ролі у розвитку українсько-румунських зв’язків.

У презентації візьмуть участь науковці і краєзнавці Одеси і Румунії, голова української громади повіту Тульча, голова Союзу українців Румунії, представники Одеської обласної державної адміністрації, Генерального консульства Румунії в Одесі.