Персональна виставка Олександра Кіртоки "Джерело натхнення"

01.11.2018 | 9:16

2 листопада 2018 року о 14.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться відкриття персональної виставки члена Національної спілки художників України  Олександра КІРТОКИ «Джерело натхнення».

Олександр Іванович КІРТОКА (1961 р. н.) у 1985 році закінчив Львівський інститут декоративного та прикладного мистецтва. Добре володіє мистецтвом гончарства та акварельного живопису. Був учасником 14 Всеукраїнських виставок, понад 30 обласних та багатьох тематичних виставок в м. Одеса та за кордоном.

За останні 6 років зросла виставкова та благодійна дiяльнiсть в зв’язку з випробовуваннями, які випали на долю українського мистецтва та країни. Художник є постійним учасником  благодійних виставок на допомогу українському флоту та пораненим. Роботи Олександра Івановича прикрашають штаб флоту. Також, акварелі художника були передані в художньо–меморіальний музей ім. Осмеркiна в Кропивницькому, музей Т.Г. Шевченка в Пекiнi (КНР), багато робіт зберігаються в приватних колекціях.

Олександр Кiртока працює в рiзноманiтних техніках, але найбільше до душі - акварельна, всi  творчi пошуки він здійснює саме в ній. Роботи символiчнi та великого, як для графіки,  формату, експеримент та висока швидкiсть під час виконання роблять їх унiкальними та сучасними. Сюжетами до них є цiкаві предмети життя та побуту українців, пейзажі, також дуже надихають художника квіти. А експозицію нинішньої виставки вдало доповнюють роботи учнів Чорноморської дитячої  школи естетичного виховання під керівництвом Олександра Кіртоки.

Олександр Іванович – цікава людина. Викладає живопис, має багато учнів, любить читати, колекціонує книжки, пише вірші, багато творчо працює, подорожує та малює з натури, захоплюється фотографуванням живописних мiсць та  життєвих подiй.

Виставка працюватиме з 2 по 16 листопада 2018 року щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 17.00. за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, Одеський обласний центр української культури.

Тел. для довідок: 760-19-26