Персональна виставка Лілії Ліптушенко "Живу Україною"

25.09.2018 | 11:03

26 вересня о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (м. Одеса, вул. Польська, 20) відбудеться відкриття персональної виставки лауреата обласної премії ім. Р. Палецького 2016 року Лілії ЛІПТУШЕНКО «Живу Україною».

ЛІПТУШЕНКО Лілія Геннадіївна (1969 р.н.) мешкає у смт. Великодолинське Овідіопольського р-ну Одеської обл. Понад 20 років працює керівником гуртка «Різьблення по дереву» та «Розпис по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків.

Захоплюється ліпленням з глини, витинанкою, петриківським розписом, художньою обробкою дерева. Активно бере участь в майстер-класах з народних ремесел, районних та обласних виставках.
Діти під її керівництвом неодноразово ставали переможцями на обласних та районних виставках-конкурсах науково-технічної та декоративно-прикладної творчості.

На персональній виставці Лілії Геннадіївни «Живу Україною» представлені і роботи вихованців гуртків «Різьблення по дереву» та «Розпис по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків.
Лілія ЛІПТУШЕНКО - майстер народного мистецтва України. Активний учасник всеукраїнських, обласних, районних виставок з народної творчості, а також постійно удосконалює свою майстерність на майстер-класах від провідних майстрів України.

Щиро запрошуємо всіх шанувальників народного мистецтва до виставкової зали Одеського обласного центру української культури з 26 вересня по 9 жовтня 2018 року за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, щодня з 10.00 до 17.00, крім суботи та неділі. Тел. для довідок: 760-19-26. Вхід вільний.