Нарада з питань відкриття культурно-освітніх медіа-центрів на базі бібліотечних установ районів та міст обласного значення

05.05.2018 | 14:59

27 квітня 2018 року в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбулась нарада заступників голів районних адміністрацій та начальників відділів культури районів та міст області. Очолювали розмову заступники голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Миколаївна Шаталова та Сергій Валерійович Колебошин. Модератором зустрічі була начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Олена Володимирівна Олійник.

Присутнім було презентовано новий проект ОДА щодо створення на базі 14 публічних бібліотек Іванівського,  Ренійського та інших районів культурно-освітніх медіа-центрів в межах ініціативи голови ОДА Максима Володимировича Степанова «Розумний регіон». Це рішення ОДА підкреслило ставлення до бібліотек як до соціальних центрів культурного життя громади, особистого розвитку, колективного та громадського розмаїття.

Досвідом роботи створених на базі бібліотек самоорганізуючих освітніх просторів (СОУПів) поділились директори Арцизської ЦБС Галина Гуцан, Кодимської ЦБС Тетяна Березовська, Саратської ЦБС Ірина Тимошенко. Проект перебудови та оформлення приміщень медіа-центрів представив архітектор.