На шляху до європейської інтеграції

11.06.2018 | 10:47

8 червня поточного року у конференц-залі готелю «Il Decameron» під головуванням Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе проходила регіональна конференція «Євроінтегрція: сила можливостей», в якій взяли участь представники місцевої влади, журналісти, громадські організації та ЗМІ.

Захід відбувався в межах інформаційної кампанії, що здійснюється Офісом Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки ЄС та за сприяння проекту ЄС Assosiation4U. Мета інформаційної кампанії – роз’яснення та популяризація практичних переваг та можливостей, які вже мають або невдовзі отримають українці від євроінтеграційного курсу України.
У своєму вітальному слові голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Стапанов зазначив, що успіх європейської інтеграції України залежить від ставлення до цього процесу самих українців, від їх бажання змінювати свої життя, вміння адаптуватися та використовувати нові можливості.

Учасників конференції ознайомили з успішними історіями українців, які мали позитивний досвід реалізації своїх проектів у сфері освіти, культури та бізнесу завдяки Угоді про асоціацію України з ЄС. Також було представлено Євроінтеграційний веб-портал, де зібрано інформацію щодо переваг та можливостей європейської інтеграції.