Проект “Музей відкрито на ремонт” запрошує нових учасників/ць з усіх областей України

25.06.2020 | 12:11

Учасники самоорганізованої ініціативи ДЕ НЕ ДЕ оголосили про початок відбору нових музеїв учасників проекту “Музей відкрито на ремонт 2020”. Розширення географії проекту на всі області України стало можливим завдяки підтримці Українського культурного фонду

Заявка для участі в проекті занаходиться за посиланням, заповнити її он-лайн необхідно до 28 червня.

Які музеї можуть стати учасниками?

Музеї державної та комунальної форм власності в яких зберігається державна частина Музейного фонду України. Філії музеїв можуть надсилати самостійні заявки.

Як подати заявку на участь у відборі

Погодити намір участі музею у відборі до проекту з колективом музею
https://youtu.be/7B8OPbW1N3U


Що далі?

Протягом декількох днів, після закінчення строку подачі заявок, відбудеться опрацювання заявок та відбору нових учасників музеїв проекту “Музей відкрито на ремонт 2020”. В рамках опрацювання заявок від потенційних учасників проекту планується відібрати по одному музею з кожної області України.

Результати відбору будуть оприлюднені 4 липня на спеціальному онлайн прес-брифінгу. Всі учасники будуть повідомлені про результати відбору листами на зазначені е-адреси та через сторінку проекту в фб.

Якщо у вас виникли запитання -пишіть на zubmamonta@ukr.net та на Facebook сторінку на якій організатори будуть інформувати про хід проекту “Музей відкрито на ремонт 2020”: 

“Музей відкрито на ремонт” - це довготривалий проект підтримки регіональних музеїв, що почався у 2016 році в музеях Донецької та Луганської областей. Протягом кількох років у 31-му музеї східного регіону України було проведено: 4 освітньо-методичних воркшопи “Сучасні методи роботи музею”; 6 кураторських виставок сучасного мистецтва; 6 дослідницьких проектів про локальну історію та 10 виставкових проектів “Жовта лінія”, які були направлені на актуалізацію та популяризацію теми збереження об'єктів історико-культурної спадщини, починаючи з кінця ХІХ ст і до сучасності. 

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.сайт: ucf.in.ua facebook: https://www.facebook.com/ucf.ua/