Фінал Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»

28.08.2019 | 16:24

З 1 по 3 вересня 2019 року на базі КУ «Одеська обласна бібліотека для дітей ім. В. Катаєва» проводиться фінал Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» за сприянням Міністерства культури України, Української асоціації працівників бібліотек для дітей, Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY.

1 вересня о 13.00 на території Українського дитячого центру «Молода гвардія», табір «Сонячний» відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнського конкурсу. Переможців фінального конкурсу привітають з перемогою та нагородять пам’ятними подарунками.

Конкурс проводився з метою розвитку інтелектуального потенціалу дітей України, пошуку нових дійових та гармонійних форм національно-патріотичного виховання, заохочення дітей та підлітків  до систематичного читання.

Для учасників буде організована розважальна програма за допомогою партнерів Торгового Дому «STRATEG», який проведе презентацію своєї продукції. Також відбудеться творча зустріч з письменником В. Рутківським, лауреатом Національної премії України  імені Тараса Шевченка (2012).

Розроблена професійна програма і для керівників дитячого читання: дискусія «Чому наше майбутнє залежить від дитячого читання» та обмін досвідом «Інноваційні технології на допомогу бібліотеці».

Наступного дня юні переможці здійснять автобусну екскурсію до Аккерманської фортеці м. Білгород-Дністровський.

3 вересня відбудеться зустріч з козаком-письменником О. Дряміним та презентація його портретів одеських письменників-козаків, майстер-клас «Бойові мистецтва козаків» Міжнародного лицарського ордена ім. Святого Миколая, Одеського молодіжного полку ім. Івана Сірка (керівник отаман Олег Чирков).

Закриває свято виставка дитячих малюнків – ілюстрацій дитячих книг «Козацькому роду нема переводу».

Для бажаючих відбудеться пішохідна прогулянка «Літературно-історична Одеса».