"Акварельними стежками" - Одеський обласний центр української культури запрошує на персональну виставку Ольги Клочко

10.07.2018 | 14:34

12 липня 2018 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (м. Одеса, вул. Польська, 20) відбудеться відкриття персональної виставки члена Національної спілки художників України Ольги В’ячеславівни КЛОЧКО (м. Полтава) «Акварельними стежками».
Ольга Клочко народилася у 1961 році в м. Полтава в родині військовослужбовця. Ще в ранньому дитинстві любила малювати. З чотирнадцятирічного віку навчалася в Полтавській дитячій художній школі, де в ті роки віддавали перевагу акварельному живопису. Тоді й зародилася любов до цієї прекрасної і життєрадісної техніки. До того ж першим учителем дівчинки був Яків Якович Ніконенко – талановитий живописець і мудрий наставник.
Закінчивши у 1983 році архітектурний факультет Полтавського інженерно-будівельного інституту, Ольга їде до Житомира, де до 1991 року викладає образотворче мистецтво в художній школі. Директор Житомирської дитячої художньої школи, заслужений працівник культури України Віктор Миколайович Шкуринський як відомий майстер пензля і як справжній учитель глибоко вплинув на становлення Ольги як творчої особистості.
З 1992 року Ольга викладає образотворче мистецтво в Полтавській міській школі мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко. Педагогічна діяльність – це постійне  самовдосконалення вчителя. Адже учні повинні завжди бачити перед собою зростаючий творчий рівень наставника, аби в своїй творчості дорівнятися до вчителя. Ольга пишається своїми випускниками. Серед них – художники, архітектори.
Працюючи над полотном Ольга ставить перед собою задачу в першу чергу не просто показати гарну картинку, а життя в оточенні повітря, простору й світла.
 Акварелі Ольги Клочко на перший погляд бездоганно класичні. Стара школа академічності відчувається в напівпрозорих, але настільки колористичних і правдивих  мазках, що часом дивуєшся як можна акварелі перетворити на музику, поезію, пісню. Новаторство, пошук, почерк, ексклюзив присутній  у всій її творчості. Техніка “по-вологому” зрозуміла тільки автору. І виходять шедеври, які не кричать, а співають…. Портрет, натюрморт, пейзаж в руках Ольги Клочко перетворюються на витвір мистецтва не тільки від майстерності, але і від духовної насиченості.

Щиро запрошуємо у світлий, сонячний світ, який панує на виставці «Акварельними стежками» Ольги КЛОЧКО, з 12 по 26 липня 2018 року за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, щодня з 10.00 до 17.00, крім суботи та неділі.
Тел. для довідок: 760-19-26, відділ декоративно-прикладного мистецтва ООЦУК.